SOLARGÜÇ ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş.

KÜRESEL | VİZYONER | GELECEĞE HAZIR

Kurumsal

Solargüç Enerji Sistemleri AŞ; 2014-2017 yılları arasında kurulumu tamamlanıp şebekeye bağlantısı tamamlanmış olan anahtar teslimi 50 MWp kurulu gücü hayata geçiren ekibin bir araya gelmesi sonucu 2017 yılı mart ayında kurumsal hayatına başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana elde etmiş olduğu 100 MW a yakın kurulum deneyimle konut, ticari ve endüstriyel çatı tipi ile zemin ölçekli Güneş Enerjisi Projelerinin geliştirilmesi, tasarımı, mühendisliği, satın alma ve kurulum dahil olmak üzere deneyimli ve güvenilir fotovoltaik müteahhitlerinden biridir.

Kurumsal

VİZYONUMUZ

“GÜNEŞİN GÜCÜ”

Gelecekteki enerji arzı sorusuna cevabımız; sıfır emisyonlu, tehlikesiz modern teknolojilerle ve uygun maliyetlerle süresiz ve ücretsiz olarak enerjiye dönüştürülebilen Güneşin Gücü olacaktır. Bu anlayış çerçevesinde en iyi PV panellerini ve Sistem ekipmanlarını kullanarak güçlü Fotovoltaik santrallerinin inşası ile gelecekteki enerji kaynağımıza sürdürülebilir bir şekilde katkıda bulunmak istiyoruz...

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

“YATIRIMINIZIN DAHA FAZLA KARLI VE GÜVENİLİR OLMASINI GARANTİ EDİYORUZ”

PERFORMANS GARANTİSİ

Solargüç Enerji Sistemleri, PV enerji santrallerinin performans verimini garanti eder. Uluslararası standartlarda deneyimli mühendislik kadrosuyla hesaplanan performans verimi şirketimiz tarafından tarafından güvence altına alınmıştır.

  • Optimize edilmiş tasarım,
  • Performans verimiyle bankalar için azaltılmış risk,
  • Yatırımcılar için öngörülebilir bütçe planlaması,

PROFESYONEL UYGULAMA

Solargüç Enerji Sistemleri; optimize tasarım, sınıfının en iyisi bileşenlerinin kullanımı, deneyimli proje yöneticileri ve ekibiyle tüm sistemlerin uzun vadeli güvenilirliğini garanti eder.

MİSYONUMUZ

Copyright © 2019 All Rights Reserved.